O NÁS

" PSI NEJSOU CELÝM NAŠÍM ŽIVOTEM, ALE DÍKY NIM JE NÁŠ ŽIVOT ÚPLNÝ! "

ZUZANKA - náš kachní pes                      

V roce 2006 jsme si z Holandska přivezli naší kooikří slečnu jménem SUZY QUATRO JUTTER v.d.LUTE VAERT - Zuzanku! Bylo to přání mojí dcery,která s ní cvičila agility.Zuzanka je velmi chytrá a učenlivá.Ze všeho nejvíc miluje nosit aport a plavat ve vodě. Byla jednou z prvních zástupců tohoto plemene v naší zemi. Na výstavách se stala Junior champion ČR.Rozhodli jsme se rozšiřovat toto úžasné plemeno dál a tak jsme udělali všechna nutná zdravotní vyšetření a Zuzanku uchovnili. Zuzanka měla 3x štěňátka ,celkem se stala matkou 27 zdravých štěňátek a stala se tak zakladatelkou naší chovné stanice : Z Ploužnické stáje. Nyní je jí už 12 let,a je babičkou i prababičkou. Stále je aktivní a užívá si zaslouženého odpočinku se svojí smečkou.Bydlí s námi v bytě a je to člen naší rodiny na kterého nedáme dopustit.V naší smečce je její dcera FANY a její vnučka CLEA.Milujeme jí pro její skvělou povahu,,je hrdá a sebevědomá a také tolerantní a přátelská.Je věrná a miluje svoji rodinu.Přinesla do naší rodiny mnoho krásných zážitků a radosti a proto jsme rádi že její potomci pro stejné vlastnosti přinášejí radost dále svým novým majitelům. To je také  cílem našeho chovu !

Cleopatra z Ploužnické stájeChovná fena   ČLP/KOO/36  nar. 11.6.2011                               otec: Manusia´s Boris                                               matka: Asta La Vista z Ploužnické stáje                   ENM/WVD-clear ,patela 0/0,oči-prosté.výška-39 cm,chrup- nůžkový, skus- úplný. Dva vrhy 8/10.

Moonhaven Aqua Asterix - chovný pes

SE58587/2014,  nar.4.11.2014                          otec: Obelix Ronan vom Wichtelhaus,    matka: Moonhaven Anna Anaconda                ENM/WVD-clear, patella- 1/1, oči-prosté. Nužkový skus, chybí P4. výška-41 cm, n   Otec: 1 vrh/ 4 štěňátka.

Roky - Jorik z Ploužnické stáje -  chovný pes   ČLP/KOO/316                                      otec:Douglas of Granny´s Rose                  matka: Cleopatra z Ploužnické stáje          ENM/VWD - clear, patella 0/0,   oči- prosté,plnochrupý,skus nůžkový,výška 42cm.             

Funny Aiko z Ploužnické stáje - Chovná fena  ČLP/KOO/86  nar.9.9.2013  otec: Aiko vom Thyrowberg,                 matka: Suzy Quatro z Ploužnické stáje   ENM/WVD -clear, patella-0, oči-prosté.          Výška-41 cm,chrup-úplný.                                Tři vrhy:9/8/7

Moonhaven Twilight Melica

SE58004/2016 ,nar.27.10.2016                                otec: Moonhaven Vanilla Gerland                        matka:Moonhaven xlnt Princess Stilla.                   ENM/WVD-clear, patella -0/1,i-prosté, výška-37cm, skus-nůžkový, chrup- úplný. 1vrh/4štěňata.